קמפיין פרסומי באינטרנט - אדוורדס ופייסבוק

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

התקשרו עכשיו:

03-6816755 052-8644622

לקוחות ושיתופי פעולה

לרשימה המלאה »

המלצות

"יותם שלום, בשם חב' - דיל עוז מערכות בע"מ, ברצוני להודות לך, על הקמת אתר האינטרנט של החברה.

הייחס, השרות ומעל הכל המקצוענות בביצוע העבודה, הסבלנות וההקפדה על כל פרט ופרט, וזאת, תוך כדי הקשבה לצרכים המיוחדים שלנו - יצרו אתר מדהים ביופיו ובעיקר ע ו ב ד !!
אנחנו מקבלים אין ספור פניות מלקוחות, דרך אתר האינטרנט, ורובם מחמיאים לנו ומשבחים את האתר היפיפה.

ושוב תודה, מרים - דיל עוז מערכות בע"מ
"יותם. היה לי המזל לבחור בך כמקים האתרים שלי.
החל מיחסי האנוש המעולים, דרך העיצוב המוקפד ושימת הלב לפרטים וכלה במקצועיות, חוסר הפשרנות ואפילו בעקשנות שהפגנת כשהיה לכך מקום. בזכותך יש לי כיום מספר אתרים שלא רק מעוצבים למופת ונראים טוב, אלא גם מקודמים יפה ועובדים מצוין..."
עו"ד רון אופיר
"אני מודה לך מאוד על שיתוף הפעולה המהיר והמקצועי, בהקמת אתר באינטרנט על שמי בנושא גרפולוגיה משפטית.
הייעוץ המקצועי שקיבלתי, צורת הפרסום ועצות מקצועיות נוספות ממך סייעו לא מעט בכך שגוגל הציב את אתרי בדף הראשון במסגרת ההקמה, ועל כך נתונה תודתי החמה, ואין ספק שתרומתך סייעה לתוצאות החיוביות ביותר שפרסום זה מצא את דרכו למעלה ראשונית זאת"
עו"ד יצחק חגג
ליותם, תודה רבה על המקצוענות, הסובלנות והיחס האישי בטיפול שלך גם מעבר למה שסיכמנו בתחילת הדרך. בעקבות הפעלת דפי הנחיתה החדשים שעוצבו על ידך באופן אישי אחוז ההמרה גדל משמעותית וכמובן גם מכירות החברה.
תודה מקרב לב והמשך שיתוף פעולה בעתיד.
www.aginix.co.il
מיכאל פנחס - סמנכ"ל הנדסה
עמוד הבית » קמפיין פרסומי באינטרנט

קמפיין פרסומי באינטרנט

בוא לקבל חשיפה מירבית באינטרנט ע"י פרסום ממוקד במקומות הבולטים והמשפיעים ביותר ברשת.
חלק מהיתרונות האדירים שמגיעים בפרסום ברשת הם היכולת למדוד את סוג התנועה והמשתמשים שלוחצים ונחשפים לפרסום ובכך למקסם את התוצאות ואת יחס ההמרה של ההוצאה מול התוצאה. פרסום ממוקד ברשת מאפשר ניהול לאורך כל שעות היום וטיפול מיידי במקרה של שינוי תוכן, מבצע, טלפון וכל נתון אחר שישפיע על איכות התוצאה. ישנם מספר קמפיינים פרסומיים בולטים:


תהליך השתלשלות משתמש בקמפיין פרסומי מקצועי


קמפיין פרסומי בגוגל:

גוגל אד וורדסמערכת הפרסום של גוגל - אדוורס היא המערכת המובילה והבולטת ביותר בתחום מנגנוני ה-PPC.מערכת זו מאפשרת הצבת מודעות מלל בתשלום ללא צורך בהמתנה מיגעת וארוכה להופעה בתוצאות החיפוש האורגניות (ראה קידום אתרים בגוגל). מודעות אלו מופיעות כחלק מתוצאות החיפוש הרגילות ובהתאם למילת המפתח שהוקלדה. מודעת המלל מובילה את המשתמש ישירות לעמוד נחיתה או לחילופין אתר אינטרנט, במקביל גוגל מאפשרת קמפיינים פרסומיים גראפיים המבוססים על באנרים דינאמיים, כגון פלאש או גיף.


קמפיין פרסומי בפייסבוק:

פרסום בפייסבוקאתה בטח מכיר את פייסבוק, כווווולם נמצאים בו, האתר ששבר כל שיא אפשרי ואפילו שינה את התפיסה בתקשורת החברתית מסביב לעולם. פייסבוק הוא המקום הנכון לעשות בו קמפיין פרסומי ממוקד, מפולח ומדוייק, פייסבוק נותן לך את היכולת לבחור את קהל היעד שלך ואולי להפוך את הפרסומת שלך למשהו שיוכל לעבור בצורה ויראלית. גודלו של פייסבוק מאפשר פילוח מדוייק לפי עניין, גיל, אזור גאוגרפי ומספר פרמטרים נוספים המייצרים קמפיין פרסומי איכותי ואפקטיבי. הגדרת יעדים, שילוב תקציב וניסוח מודעה מושכת תיצור את המתכון המנצח ליצירת לקוחות חדשים.

קמפיין פרסומי ברשת שותפים:

פרסום בפייסבוק הפצת הפרסומת שלכם באתרים שונים אשר מציגים את הפרסומות בתמורה לתשלום. ישנם מספר מנגנוני הפצת פרסומות / תכניות שותפים המאפשרים חשיפה שונה ומגוונת באתרים שונים ברשת. תכניות שותפים אלו מאפשרות תשלום בערוצים שונים:

  • תשלום לפי מכירה שמתבצעת אחרי לחיצה על הפרסומת
  • תשלום לפי לחיצה (PPC) על מודעה / פרסומת
  • תשלום לפי ליד - פרטי שמשתמש השאיר בטופס יצירת קשר
  • תשלום לפי כמות חשיפות, מקובל לרכוש חבילת חשיפות מראש
  • רשתות אלו יעילות לאתרים בעלי מיקוד מסויים בתחומים מסויימים ומאפשרים הגדלת נפח מכירות לפי איכות הקמפיין ועיצובו.


צרו קשר עכשיו ותתחילו לקבל טלפונים ולידים! 0528644622

סטודיו טנק אינטראקטיב מתמחה בקיראטיב מקצועי לעולם האינטרנט בשילוב אופטימיזציה ברמת קוד לאתרים,בניית אתרים עיצוב אתרים, בניית אתרים עם תוכן שיווקי בעלי מראה מקצועי וייחודי, קמפיינים פרסומיים בשילוב באנרים ודפי נחיתה. קידום אתרים,הקמת אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים,חדשים מבוססי איפיון מקורי לאנשים בעלי רעיונות מקוריים.גם אתרי עבודה בחו"ל במקביל לפתרונות הנ"ל טנק אינטראקטיב משווקת מערכת ניהול תוכן, קידום אתרים, ייחודית ומקצועית לאתרים גדולים וקטנים כאחד. Check Google Page Rank

Copyright © 2017 Tank. mcm tashcen All Rights Reserved.