עיצוב ובניית אתרים ~ טנק אינטראקטיב

לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

התקשרו עכשיו:

03-6816755 052-8644622

לקוחות ושיתופי פעולה

לרשימה המלאה »

המלצות

"יותם שלום, בשם חב' - דיל עוז מערכות בע"מ, ברצוני להודות לך, על הקמת אתר האינטרנט של החברה.

הייחס, השרות ומעל הכל המקצוענות בביצוע העבודה, הסבלנות וההקפדה על כל פרט ופרט, וזאת, תוך כדי הקשבה לצרכים המיוחדים שלנו - יצרו אתר מדהים ביופיו ובעיקר ע ו ב ד !!
אנחנו מקבלים אין ספור פניות מלקוחות, דרך אתר האינטרנט, ורובם מחמיאים לנו ומשבחים את האתר היפיפה.

ושוב תודה, מרים - דיל עוז מערכות בע"מ
"יותם. היה לי המזל לבחור בך כמקים האתרים שלי.
החל מיחסי האנוש המעולים, דרך העיצוב המוקפד ושימת הלב לפרטים וכלה במקצועיות, חוסר הפשרנות ואפילו בעקשנות שהפגנת כשהיה לכך מקום. בזכותך יש לי כיום מספר אתרים שלא רק מעוצבים למופת ונראים טוב, אלא גם מקודמים יפה ועובדים מצוין..."
עו"ד רון אופיר
"אני מודה לך מאוד על שיתוף הפעולה המהיר והמקצועי, בהקמת אתר באינטרנט על שמי בנושא גרפולוגיה משפטית.
הייעוץ המקצועי שקיבלתי, צורת הפרסום ועצות מקצועיות נוספות ממך סייעו לא מעט בכך שגוגל הציב את אתרי בדף הראשון במסגרת ההקמה, ועל כך נתונה תודתי החמה, ואין ספק שתרומתך סייעה לתוצאות החיוביות ביותר שפרסום זה מצא את דרכו למעלה ראשונית זאת"
עו"ד יצחק חגג
ליותם, תודה רבה על המקצוענות, הסובלנות והיחס האישי בטיפול שלך גם מעבר למה שסיכמנו בתחילת הדרך. בעקבות הפעלת דפי הנחיתה החדשים שעוצבו על ידך באופן אישי אחוז ההמרה גדל משמעותית וכמובן גם מכירות החברה.
תודה מקרב לב והמשך שיתוף פעולה בעתיד.
www.aginix.co.il
מיכאל פנחס - סמנכ"ל הנדסה

מאמרים וכתבות

קידום אתרים קידום אתרים
כיום, אין עסק או אדם פרטי אשר אינו שמע על תחום קידום האתרים. רובינו מודעים לעובדה כי על מנת להצליח, נדרש מאיתנו לשכור את שירותיה של חברה לקידום אתרים או מקדם אתרים עצמאי שיביא את אתר האינטרנט לתוצאות גבוהות במנוע החיפוש של גוגל.


07/09/2011, 12:44

בניית אתרים למוסדות חינוך בניית אתרים למוסדות חינוך
אחד מהחיפושים הכי פופולאריים ברשת האינטרנט הינו תחום הלימודים. אלפי גולשים מחפשים ומאתרים מדי יום מוסדות חינוך שונים בהן הם יוכלו לרכוש השכלה לכל מטרה. החל מחיפוש מורים פרטיים ,דרך חיפוש מכללה לצרכי לימודי תעודה ועד הרשמה למוסד חינך להשכלה גבוהה. מוסדות חינוך רבים מעמידים לרשות הגולשים אתרים מקצועיים החושפים בפני הגולש את כל האינפורמציה הדרושה לו בבחירת מסלול לימודים.


20/07/2011, 07:30

באנרים למתחילים – מידע מועיל על יצירת באנרים באנרים למתחילים – מידע מועיל על יצירת באנרים
באנרים הם למעשה מודעות פרסום המופיעות באתרים ומובילות את המקלידים עליהם אל אתר הבית של מפרסמי הבאנרים או לעמודי אינטרנט בודדים שנקראים דפי נחיתה. באנרים על פי רוב הם דינמיים שכן מכורח תפקידם הפרסומי חייבים להיות בולטים לעין ומושכים. במקרים מסוימים ניתן למצוא באנרים סטטיים ו/או סולדים, אך באלו לא נעשה שימוש באופן שכיח.


27/10/2010, 01:40

בחירת עיצוב לאתר בחירת עיצוב לאתר
עיצוב אתרים נחשב היום לאחד הגורמים המשפיעים ביותר על יצירת תנועה באתרי אינטרנט שונים. לצד האסטטיות וטעמו האישי של הלקוח, נבחר עיצוב אתרים על פי עקרונות ספציפיים אשר רבים מהם מתמקדים בהיבטים פונקציונאליים וייעודו של האתר.


27/10/2010, 01:21

מהם דפי נחיתה? מהם דפי נחיתה?
דפי נחיתה הוא מונח שלאחרונה יוצא לרבים מאיתנו להיתקל בו לעיתים קרובות. בין אם אנו בעלי עסקים וירטואליים או סתם מעוניינים לפרסם מוצר/שירות כלשהו המאמר הבא מיודע בשבילכם


27/10/2010, 12:47

מידע כללי על בניית אתרים מידע כללי על בניית אתרים
בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי דרמטי באורח חיינו כחברה. עיקר השינוי נובע ממהפכה טכנולוגית רבת היקף, שמשפיעה (לטובה) על איכות חיינו כצרכנים, כבעלי עסקים וכאינדיבידואלים. ההישג הגדול ביותר שהשיגה המהפכה הטכנולוגית בשנים האחרונות היא ביסוס רשת האינטרנט והטמעתה במרבית ההיבטים של חיינו, אנו חוסכים בזמן על ידי ניהול חשבונות הבנק שלנו מהמחשב, חוסכים כסף על ידי השוואת מחירים ברשת לכל מוצר שאנו רוצים לרכוש ונהנים מתקשורת בין אישית חינם עם כל אדם בכל מדינה בעולם. אלו כמובן מיצגים חלק זעיר בלבד מכלל יתרונות האינטרנט. כיום לכל גולש ברשת יש פרופיל באתר חברתי, בלוג ואף עסק ווירטואלי או לחלופין ייצוג של העסק הפיזי באינטרנט (אתר תדמיתי). כל אלו הפכו בניית אתרים לשירות חיוני בעבור כל אחד ואחת מאיתנו, החל מהאדם הפרטי וכלה בבעלי עסקים שונים.


27/10/2010, 12:32

סטודיו טנק אינטראקטיב מתמחה בקיראטיב מקצועי לעולם האינטרנט בשילוב אופטימיזציה ברמת קוד לאתרים,בניית אתרים עיצוב אתרים, בניית אתרים עם תוכן שיווקי בעלי מראה מקצועי וייחודי, קמפיינים פרסומיים בשילוב באנרים ודפי נחיתה. קידום אתרים,הקמת אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים,חדשים מבוססי איפיון מקורי לאנשים בעלי רעיונות מקוריים.גם אתרי עבודה בחו"ל במקביל לפתרונות הנ"ל טנק אינטראקטיב משווקת מערכת ניהול תוכן, קידום אתרים, ייחודית ומקצועית לאתרים גדולים וקטנים כאחד. Check Google Page Rank

Copyright © 2017 Tank. mcm tashcen All Rights Reserved.